Sprzedaż hurtowa klocków Lego

Salon Zabawek oferuje sprzedaż detaliczną oraz hurtową (sprzedaż hurtowa oraz dropshipping) produktów marki Lego.

Każdy, kto szukał dobrego dystrybutora klocków Lego zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo trudne zadanie. Klocki Lego są tak popularne na całym świecie, że firma ta nie nadąża z produkcją! Lego bawią i bawili się wszyscy. My również! Lego jest produktem ponadczasowym, znanym i bardzo cenionym, w szczególności za jakość klocków. Praktycznie same zalety klocków Lego sprawiają, że bardzo trudno dotrzeć do dobrego dystrybutora, który byłby w stanie zaopatrywać sklep w każdą ilość zamówionego towaru i dodatkowo zaoferowałby bardzo dobrą cenę. 

Na całe szczęście na rynku jest już SalonZabawek.pl - sklep i hurtownia w jednym. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci właśnie takie warunki, jakich szukasz. Napisz do nas na sklep@salonzabawek.pl a my prześlemy Ci cennik oraz zasady współpracy, które są bardzo proste. U nas nie ma limitów itp. Od samego początku otrzymujesz możliwie najlepszy cennik. Możesz rozpoczynać sprzedaż już teraz.

Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich zainteresowanych zakupami hurtowymi klocków Lego.

Jeżeli prowadzisz już swój sklep internetowy i interesuje Cię powiększenie asortymentu o dodatkową, znaną i popularną markę Lego, idealnym modelem współpracy może okazać się dropshipping, który również oferujemy. Więcej szczegółów w zakładce Dropshipping.

Skontaktuj się z nami:
Salon Zabawek S.C.
Niepodległości 15 B
48-100 Głubczyce
tel.: 791 71 71 79
email: sklep@salonzabawek.pl