Lego Technic / LEGO Technic Zdalnie Sterowana Wyścigówka 42065

LEGO Technic Zdalnie Sterowana Wyścigówka 42065

Nasza cena:
284.39 PLN 315.99 PLN
Cena katalogowa:
381.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Zostań kierowcą rajdowym i zasiądź za kierownicą zdalnie sterowanej wyścigówki. Nie straszne jej żadne doły oraz grząski grunt – porusza się na masywnych gąsienicach.

Nie ma na co czekać. Podium czeka właśnie na Ciebie. Zawrotna prędkość oraz trudna do pokonania droga pełna nagłych zakrętów. Czy jesteś gotowy na takie wyzwanie?

Zadanie nie należy do najprostszych. Zanim zasiądziesz za kierownicą pojazdu, musisz go przedtem samodzielnie złożyć.

LEGO Technic Zdalnie sterowana wyścigówka 42065 to bardzo solidny model, w pełni zmechanizowany. Każda z jego gąsienic skrywa sześć kół napędowych. Możesz się nią poruszać zarówno do przodu, jak i do tyłu. Oczywiście możesz także skręcać, a także obracać się o 360 stopni!

Nie zważaj na żadne trudności. W razie kłopotów przeprowadź szybki serwis pojazdu, przebuduj go na zdalnie sterowany wóz terenowy i kontynuuj wyścig. To wspaniały model auta, które zostało zaprojektowane z myślą o Twojej zabawie.

Klocki Lego 42065 Technic  to gwarancja wspaniałej zabawy. Szybki jak błyskawica samochód to wspaniały prezent dla wszystkich młodych miłośników motoryzacji i zdalnie sterowanych pojazdów.

Technic Zdalnie sterowana wyścigówka 42065 jest bogaty w liczne detale, samochód posiada jasnozieloną kolorystykę nadwozia, które możesz dodatkowo ozdobić naklejkami. Rozłóż Lego 42065 Technic Zdalnie sterowana wyścigówka 42065  i zacznij zabawę już teraz. Zacznij przygodę z konstrukcją LEGO, a następnie zostań czołowym rajdowym kierowcą.

Na zestaw składają się:

Tagi: LEGO 42065, LEGO Technic Zdalnie Sterowana Wyścigówka 42065, LEGO Zdalnie Sterowana Wyścigówka 42065, LEGO wyścigówka,


Podobne produkty