Lego Friends / LEGO Friends Cukiernia W Heartlake 41119

LEGO Friends Cukiernia W Heartlake 41119

Nasza cena:
142.19 PLN 157.99 PLN
Cena katalogowa:
190.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

 

Pomóż Stephanii oraz Noemi w przygotowaniu wyjątkowych wypieków serwowanych w ich cukierni.   Klienci są wyjątkowo spragnieni słodkości, przydadzą się każde ręce do pomocy.

 

Użyj otwieranego pieca ora licznych akcesoriów do pieczenia, aby stworzyć niepowtarzalne smakołyki. Kiedy już wypieki ujrzą światło dzienne, wsiądź na skuter dostawczy i dostarcz słodkości do klientów.

 

Klocki Lego 41119 gwarantują wspaniałą zabawę. To idealna sceneria dla wszystkich łakomczuchów i miłośników pieczenia. . Lego Cukiernia w Heartlake 41118 składa się z parterowego budynku w którym znajduje piekarnia. W ciastkarni znajdziesz piec z tacą, mikser, ekspres do kawy, sofę, stoliki oraz kasę.

Rozłóż Lego 41119 i zacznij zabawę z wypiekami już teraz. Zestaw Cukiernia w Heartlake wykonany jest niezwykle solidnie z wielką dbałością o szczegóły. Komplet się prezentował imponująco na każdym regale.

LEGO Friends Cukiernia w Heartlake 41119 to gwarancja wspaniałej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady swojej kreatywności i zacznij konstrukcję wyjątkowej ciastkarni. Na ten zestaw składają się:

·         2 minilaleczki Stephanie i Noemi

·         figurka kota

·         budynek ciastkarni ma otwierane drzwi do piekarni i sklepiku, otwierany piec z tacą, mikser, ekspres do kawy, kasę, sofę, stolik, a także obrotową witrynę

·         ogródek ze stolikiem i krzesłami

·         tablica z menu

·         skuter

·         różne babeczki i polewy, taca do pieczenia, patery na ciastka, czajniczek, filiżanki, kwiaty, telefon, moneta, banknot

·         zestaw dla dzieci w wieku 6 - 12 lat

·         razem  439 klocków

Tagi: LEGO 41119, LEGO Cukiernia W Heartlake, LEGO Friends Cukiernia W Heartlake 41119, LEGO cukiernia,


Podobne produkty