Lego Duplo / LEGO Duplo Zwierzątka Domowe 10838

LEGO Duplo Zwierzątka Domowe 10838

Nasza cena:
33.29 PLN 36.99 PLN
Cena katalogowa:
44.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Nareszcie nastąpił dzień, kiedy możesz spędzić dzień ze swoimi kochanymi zwierzątkami domowymi w pobliskim parku. Te stworzenia wprost uwielbiają świeże powietrze i harce na placu zabaw.

LEGO DUPLO Zwierzątka domowe 10838 to wspaniały, niezwykle kolorowy zestaw, który zawiera cztery figurki figurki zwierząt – psa, królika, kota oraz ptaka. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy.

Dla królika znajdą się marchewki, pies uwielbia skakać na trampolinie. Żółty ptaszek uwielbia kąpiel w miejskiej fontannie a kot uwielbia, kiedy czesze mu się sierść. To wspaniałe chwile, które możesz spędzić na zewnątrz wraz z ukochanymi zwierzakami.

Nadeszła chwila zabawy, ale zwierzęta się nudzą bez Twoich pomysłów. Tu granica jest tylko Twoja kreatywność. Wymyślaj nowe zabawy, aby każdy mógł się cieszyć w najlepsze.

Zwierzątka domowe 10838 to gwarancja wspaniałej zabawy przez długie godziny. Mnogość elementów oraz figurek pozwoli odegrać masę autorskich scenek. Lego Duplo 10838 przyczyni się do rozwoju zdolności konstrukcyjnych Twojego dziecka. Klocki są niezwykle kolorowe oraz poręczne nawet dla małych rączek.

Rozpocznij zabawę z Lego 10838. Na zestaw składają się :

  • 4 figurki zwierząt: pies, kot, królik i ptaszek
  • talerz do rzucania, szczotka, wanienka dla ptaków, kwiatek
  • klocek ze znakiem marchewki

Tagi: Klocki LEGO Duplo Zwierzątka Domowe 10838, Klocki Lego 10838, LEGO 10838, LEGO Duplo Zwierzątka Domowe 10838,


Podobne produkty