Lego Duplo / LEGO Duplo Moje Pierwsze Klocki 10848

LEGO Duplo Moje Pierwsze Klocki 10848

Nasza cena:
62.99 PLN 69.99 PLN
Cena katalogowa:
84.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy miasteczka DUPLO już od dawna marzą o dodatkowych budynkach oraz atrakcjach w ich okolicy. Dzieci pragną, aby mieć więcej pola do popisu. Jedynym co je ogranicza, to wyobraźnia i… brak klocków. Pomóż im zrealizować marzenia i dostarcz im ogromne ilości tego budulca.  LEGO DUPLO Moje pierwsze klocki to wspaniały zestaw startowy DUPLO, który umożliwi stworzenie wielu niepowtarzalnych układów budynków, maszyn, postaci. To uzupełnienie Twojego kompletu klocków, ale równie dobrze sprawdzi się jako pierwszy zestaw. Koniec z walającymi się po podłodze elementami LEGO DUPLO – komplet znajduje się z solidnym, kartonowym pudełku.

Moje pierwsze klocki DUPLO 10848  to gratka dla wszystkich miłośników klocków LEGO. LEGO DUPLO 10848 to zestaw, który można łączyć z kolejnymi i wciąż go rozbudowywać. Będzie wspaniałym tłem pod liczne, wyjątkowe konstrukcje. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i stwórz nowe, wyjątkowe konstrukcje.

Zestaw LEGO DUPLO 10848 skutecznie rozwinie zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne Twojego dziecka. Można go połączyć z praktycznie wszystkimi zestawami LEGO DUPLO.

Klocki są poręczne i łatwe w łączeniu. To impuls do rozwoju dla Twojego dziecka. LEGO DUPLO to wspaniały początek przygody z wyjątkowym światem LEGO.

Na zestaw klocki LEGO DUPLO 10848  składają się:

  • 80 kolorowych klocków LEGO DUPLO
  • klocki z dwustronnymi dekoracjami
  • śmigło.
  • karty z instrukcjami,
  • zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 1,5-3 lat

Tagi: LEGO 10848, LEGO DUPLO 10848, LEGO DUPLO Moje Pierwsze Klocki 10848, LEGO Moje Pierwsze Klocki 10848, Lego pierwsze klocki,


Podobne produkty