Lego Technic / Klocki LEGO Technic Górnicza Koparka Kołowa 42055

Klocki LEGO Technic Górnicza Koparka Kołowa 42055

Nasza cena:
764.99 PLN 849.99 PLN
Cena katalogowa:
1025.00 PLN
Darmowa dostawa

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Zbuduj niesamowicie wiernie odzwierciedloną koparkę wielozadaniową. Górnicza koparka kołowa 42055 to konstrukcyjny majstersztyk, który przyniesie ogromna satysfakcję, kiedy już zostanie złożony.  

Praca wre, skorzystaj z koparki aby wydobyć z ziemi cenne minerały.

LEGO Technic Górnicza koparka kołowa 42055 to bardzo solidny model typu “2 w 1”. Górnicza koparkę możesz przerobić na mobilną przetwórnię kruszywa. Do zestawu dołączony jest Power Functions, który umożliwia sterowanie zaawansowanym układem pneumatycznym. To nowe i rewolucyjne rozwiązanie, które firma LEGO wprowadziła w 2015 roku.

LEGO Górnicza koparka kołowa 42055 posiada wysięgnik, masywne gąsienice, pełną detali kabinę oraz pomosty z ogrodzeniem.

Klocki Lego 42055 to gwarancja wspaniałej zabawy. Idealne odwzorowanie prawdziwego pojazdu to gratka dla wszystkich młodych inżynierów i miłośników motoryzacji.  

Rozłóż Lego Technic 42055 i zacznij zabawę już teraz. Zacznij przygodę z konstruowaniem niesamowitej i funkcjonalnej maszyny.

Klocki LEGO Technic Górnicza koparka kołowa 42055 pozwolą na poznanie podstawowej mechaniki urządzeń, rozwiną myśl konstrukcyjną i wyostrzą percepcję przestrzenną.

Na zestaw składają się:

·         silnik LEGO® Power Functions, pozwalający na automatyzację takich czynności jak jazda do przodu i do tyłu, ruch pasów przenośników, ruch ramieniem i obrót nadbudówką

·         pomosty z poręczami i światła

·         ciężarówka górnicza

·         klocki odzwierciedlające urobek

·         razem  ponad 3900

·         typ modelu 2 w 1: mobilna przetwórnia kruszywa oraz górnicza koparka kołowa

·         zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 11 - 16 lat

Tagi: Klocki LEGO Technic Górnicza Koparka Kołowa 42055, klocki lego 42055, klocki lego koparka, klocki lego koparka kołowa, lego 42055, lego koparka,


Podobne produkty