Lego Ninjago / Klocki LEGO NINJAGO Świątynia Broni Ostatecznej 70617

Klocki LEGO NINJAGO Świątynia Broni Ostatecznej 70617

Nasza cena:
356.39 PLN 395.99 PLN
Cena katalogowa:
477.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Przystąp do zabawy i stocz pojedynek ze strażnikami świątyni. Czekałeś na tę chwilę bardzo długo, nareszcie możesz dostać się do środka Świątyni Broni Ostatecznej.

Tutaj nie liczy się tylko prędkość, a także zwinność, wytrzymałość, a przede wszystkim spryt. Skorzystaj z tajemnego przejścia, aby dostać się do środka.  

Klocki Lego Ninjago 70617 to gwarancja wspaniałej zabawy. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników programu telewizyjnego NINJAGO. Zdobądź Broń Ostateczną i rozpraw się ze wszystkimi wrogami! Trzeba działać naprawdę szybko i zwinnie. Pojedynek z pewnością nie będzie należał do najprostszych, jednak wart jest niebezpieczeństwa.

Lego Świątynia Broni Ostatecznej 70617 to bogaty w szczegóły zestaw, składający się modelu bogatego w szczegóły i aż z siedmiu minifigurek. Rozłóż Lego 70617 i zacznij zabawę już teraz.

Klocki Świątynia Broni Ostatecznej 70617 pozwolą na odegranie własnych, autorskich scenek w ulubionym uniwersum Ninjago. Broń Ostateczną może posiadać tylko jeden wojownik ninja. Postaraj się, a będziesz nim Ty.

LEGO Ninjago to wspaniały świat pełen niesamowitych postaci. To idealna sceneria na Twoje przygody. Ninjago to także niebezpieczeństwo.

Na zestaw Klocki LEGO Ninjago 70617 składają się:

·         7 minifigurek: Kai, Nya, Cole, Zane, Lloyd, Jay dżunglowy Garmadon 2 figurki strażników świątynnych

·         Świątynia jest pełna szczegółów: posiada drzwi wejściowe, zapadnię, spadające kamienie, dynamit, lochy z sekretnym wyjściem, 2 pomieszczenia na poddaszu, latarnię, posąg oraz różne

·         szkielet, pająk, 2 węże.

·         2 katany Kaia, włócznia z chwostem Nyi, młot Cole’a, łuk i strzała Zane’a, chiński miecz z chwostem Lloyda, łańcuch z kolcem Jaya, 4 miecze dżunglowego Gamadona, kołczan Zane'a

·         Świątynia broni ostatecznej ma 49 cm wysokości, 38 cm szerokości i 28 cm głębokości

Tagi: Klocki LEGO NINJAGO Świątynia Broni Ostatecznej 70617, klocki lego 70617, klocki lego ninjago świątynia broni, klocki lego świątynia broni, lego 70617,


Podobne produkty