Lego Ninjago / Klocki LEGO Ninjago Pościg na Motocyklu 70600

Klocki LEGO Ninjago Pościg na Motocyklu 70600

Nasza cena:
70.19 PLN 77.99 PLN
Cena katalogowa:
94.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Przystąp do zabawy i weź udział w tym pustynnym wyścigu . Zasiądź za kierownicą motocyklu Nyi lub Kaia i zrób wszystko, aby schwytać Sqiffy’ego uciakającego latającym pojazdem. Ciężko będzie go dosięgnąć z ziemi, ale chyba potrafisz wysoko skakać na motocyklu, prawda?

LEGO Pościg na motocyklu 70600 to aż 2 modele motocyklów.  Każdy z nich posiada solidne zawieszenie i wytrzymałe, wielkie opony. Używaj szybkostrzelnego działka, aby rozprawić się z przeciwnikami.

Nie daj się dosięgnąć bombom zrzucanym z góry przez Sqiffy’ego. Trzeba działać naprawdę szybko i zwinnie. Odpowiedz na taki atak ogniem z działek, które skrywają się z boku pojazdu. Pojedynek z pewnością nie będzie należał do najprostszych, jednak wart jest niebezpieczeństwa. Pościg na motocyklu 70600 to gwarancja wspaniałej przygody toczącej się z zawrotną prędkością.

Klocki Lego 70600 to gwarancja wspaniałej zabawy. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników programu telewizyjnego NINJAGO. Rozłóż Lego 70589 i zacznij zabawę już teraz.

Na zestaw Klocki LEGO Ninjago Pościg na motocyklu składają się:

·         3 minifigurki: Kai, Nya i Sqiffy.

·         Motocykl Kaia

·         maszyna Nyi z ruchomym działkiem

·         piracki pojazd powietrzny

·         Ostrza Dżina w kolorze dymu z elementem „uwięzionego Cole'a” i pirackiego miecza Bucko

Tagi: Klocki LEGO Ninjago Pościg na Motocyklu 70600, klocki lego 70600, klocki lego motocykl, klocki lego motor, lego 70600, lego motocykl, lego motor,


Podobne produkty