Lego Juniors / Klocki LEGO Juniors Patrol Strażacki 10740

Klocki LEGO Juniors Patrol Strażacki 10740

Nasza cena:
62.99 PLN 69.99 PLN
Cena katalogowa:
84.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy miasteczka DUPLO są przerażeni. Opuszczony domek na przedmieściach stanął w płomieniach. Dzielna ekipa strażaków musi działać jak najszybciej, by zapobiec tragedii. LEGO Juniors Patrol Strażacki to bardzo solidny zestaw, wykonany z poręcznych klocków odpowiednich nawet dla najmłodszych miłośników klocków LEGO.  

DUPLO Patrol Strażacki 10740 to połączenie cudownej zabawy i nabywania nowych umiejętności. LEGO 10740 skutecznie rozwiną zdolności manualne i konstrukcyjne Twojego dziecka.  Zestaw LEGO Patrol strażacki jest łatwy w budowie. Niech Twoje dziecko wcieli się w rolę scenarzysty i wymyśli mnóstwo scenariuszy akcji ratunkowych. Doskonała zabawa gwarantowana.  

Wciel się w rolę nieustraszonego strażaka i ruszaj na pomoc. Nie pozwól, aby domek spłonął doszczętnie. LEGO Juniors 10740 pozwoli na odegranie masy najróżniejszych scenek z udziałem dzielnych strażaków. Wejdź na platformę na wysięgniku i użyj węża strażackiego aby wygrać walkę z żywiołem. Nie pozwól, aby płomienie rozprzestrzeniły się na sąsiednie budynki.  

Na zestaw składają się:

·         2 minifigurki strażaków.

·         strażacka furgonetka z przyczepą z regulowanym wysięgnikiem

·         motocykl strażaka

·         opuszczony dom z otwieranymi drzwiami i oknami

·         4 przezroczyste pomarańczowe płomienie i niebieskie elementy wody, 2 butle z tlenem, toporek, piła i 2 gaśnice

·         zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 4–7 lat

Tagi: Klocki LEGO Juniors Patrol Strażacki 10740, klocki lego 10740, klocki lego parol strażacki, lego 10740, lego patrol strażacki,


Podobne produkty