Lego Friends / Klocki LEGO Friends Sklep Dla Surferów W Heartlake 41315

Klocki LEGO Friends Sklep Dla Surferów W Heartlake 41315

Nasza cena:
61.19 PLN 67.99 PLN
Cena katalogowa:
81.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Przystąp do zabawy i ujarzmij największe fale na desce surfingowej.

Sklep dla surferów w Heartlake stał się niesamowicie popularny. Nadeszło lato i wszyscy obecnie chcą załapać się na gorące promienie słoneczne i popluskać się w wodzie.  

Nagły przypływ klientów sprawia, że Mia nie ma czasu na chwilę odpoczynku. Wypożycza deski surfingowe, kajak, wiosła, płetwy oraz wodoodporny aparat fotograficzny.

Klocki Lego 41315 gwarantują wspaniałą zabawę. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników surfingu oraz zagorzałych plażowiczów.

Lego sklep dla surferów składa się z pięknego budynku w którym znajduje się sklep, przed nim rozciąga się piaszczysta plaża, a na przybrzeżnym kamieniu odpoczywa właśnie foka. Rozłóż Lego 41315 i zacznij zabawę już teraz.

Klocki Lego Sklep dla surferów potrafią zarazić najmłodszych pasją do uprawiania sportów wodnych. Razem z Mią zadbaj, by sklep funkcjonował nienagannie. Spędź wraz z nią niezapomniane chwile na wodzie i wykorzystaj świetną pogodę jak tylko potrafisz najlepiej. Lego Sklep dla surferów 41315 posiada plażę z leżakiem i prysznicem. Znajdzie się tu także pomost z bojami.

 

Na Zestaw klocki LEGO Sklep dla surferów w Heartlake 41318 składa się:

  • minifigurki: Mia w kostiumie kąpielowym i foka Velvet.
  • sklep dla surferów z otwieranymi drzwiami, plażą z leżakiem, pomostem z bojami, stojakiem na deski surfingowe, kajakiem, kamieniem dla foki
  • wiosło, 2 deski surfingowe, wodoodporny aparat fotograficzny, okulary przeciwsłoneczne, lornetka, butelki wody, pocztówka i kasa

 

Tagi: Klocki LEGO Friends Sklep Dla Surferów W Heartlake 41315, klocki lego 41315, klocki lego sklep dla surferów, lego 41315, lego sklep dla surferów,


Podobne produkty