Lego Friends / Klocki LEGO Friends Karuzela W Parku Rozrywki 41128

Klocki LEGO Friends Karuzela W Parku Rozrywki 41128

Nasza cena:
71.09 PLN 78.99 PLN
Cena katalogowa:
95.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Nareszcie nastąpił dzień, kiedy możesz spędzić wspaniałą chwilę w pobliskim parku rozrywki. Nie trać ani chwili dłużej i kup bilet na świetną kosmiczną karuzelę. LEGO Kosmiczna karuzela w parku rozrywki 41128 to wspaniały zestaw, który gwarantuje świetną zabawę. Rozpocznij kręcić karuzelą i stopniowo zwiększaj prędkość. Olivia na pewno będzie zachwycona taką rozrywką.  

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba, aby poczuć mętlik w brzuchu. Kup bilet i pozwól, żeby porwał Cię wir zabawy. To wspaniałe chwile, kiedy można spędzić czas na świeżym powietrzu i jedocześnie poddać się siłom grawitacyjnym. LEGO Kosmiczna karuzela w parku rozrywki zawiera bogaty w szczegóły model kosmicznej karuzeli oraz laleczkę - Olivię.  

Ten niesamowicie kolorowy zestaw będzie gwarancją wspaniale spędzonego czasu. Jeśli będziesz mieć już dość niekończących się kręciołków, zjedz pysznego loda. Chwila odpoczynku i znowu możesz wejść na karuzelę. Tylko pamiętaj, żeby wrócić do domu zanim się ściemni. Tak łatwo się zapomnieć na takiej świetnej atrakcji.  

Lego Friends 41128 Kosmiczna karuzela w parku rozrywki przyczyni się do rozwoju zdolności konstrukcyjnych Twojego dziecka. Klocki są niezwykle kolorowe oraz poręczne nawet dla małych rączek. Rozpocznij zabawę z Lego 41128. Na ten zestaw składają się:

·         195 klocków

·         1 minifigurka - Olivia

·         instrukcja

·         wymiary kosmicznej karuzeli z rozłożonymi ramionami: 13 cm x 18 cm x 18 cm

·         wymiary budki ze zdjęciami: 10 cm x 6 cm x 2 cm

·         wymiary straganu z lodami: 3 cm x 2 cm x 2 cm

 

Tagi: Klocki LEGO Friends Karuzela W Parku Rozrywki 41128, klocki lego 41128, klocki lego karuzela, lego 41128, lego karuzela,


Podobne produkty