Lego Friends / Klocki LEGO Friends Górski Domek 41323

Klocki LEGO Friends Górski Domek 41323

Nasza cena:
143.09 PLN 158.99 PLN
Cena katalogowa:
191.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Nie czekaj dłużej i czym prędzej wyrusz skuterem śnieżnym na zbocze góry, gdzie czeka na ciebie Lego górski domek. Ten niezwykły model budynku posiada wyjątkowe jacuzzi na zewnątrz, budynek ma także kuchnię oraz salon z kominkiem.

Jeżeli zmęczą się ewolucje na górskim stoku, możesz odpocząć w sypialni na piętrze, która mieści trzy łóżka. Lego Friends górski domek posiada także posłanie dla psa, Nie musisz się więc martwić że twój czworonóg nie będzie miał miejsce dla siebie.

Lego Friends 41323 to gwarancja wspaniałej zabawy na śniegu i chwil pełnych radości. LEGO domek górski posiada spadzisty dach typowy dla górskich konstrukcji. Spędź ten wyjątkowy dzień razem z Andreą i Emy. Nie czekaj już dłużej i przystąp do zabawy.

Rozpocznij swój wyjątkowy wypoczynek w domku górski. Jeżeli zgłodniejesz, pójdź do kuchni i przygotuj dla siebie posiłek. LEGO Friends domek górski 41323 to gwarancja wspaniałej zabawy dla każdego miłośnika zimy. Na ten zestaw składa się:

·         2 minilaleczki: Andrea i Amy w zimowych strojach

·         piesek husky Luna

·         piętrowa chata z bali z jacuzzi, kuchnią, salonem, jadalnią ze stołem i krzesłami, sypialnią z trzema łóżkami

·         skuter śnieżny

·         telefon komórkowy, aparat sportowy, butelki z perfumami, jedzenie dla psa, mapa, narty, drewniany kufer, kubki, garnek, ser, rogalik, gra planszowa, ulotka zimowego kurortu

·         domek ma ok. 15 cm wysokości, 16 cm szerokości i 15 cm głębokości

·         skuter śnieżny ma ok. 4 cm wysokości, 11 cm długości i 3 cm szerokości

Tagi: Klocki LEGO Friends Górski Domek 41323, klocki lego 41323, klocki lego domek górski, klocki lego domek w górach, lego 41323, lego górski domek,


Podobne produkty