Lego Friends / Klocki LEGO Friends Centrum Sportu w Heartlake 41312

Klocki LEGO Friends Centrum Sportu w Heartlake 41312

Nasza cena:
157.99 PLN
Cena katalogowa:
211.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mia i Robert postanowili spędzić dzień w nowo otwartym centrum sportowym. Jest tutaj wszystko, czego potrzeba aby zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną. Na początek rozgrzewka. Parę serii na worku bokserskim i kilka podciągnięć na obręczach. Robert jednak woli swobodne bieganie po bieżni. Teraz już para jest gotowa, aby wspólnie poćwiczyć jogę. Na koniec jeszcze kilka ćwiczeń z hantlami i ten dzień można zaliczyć do bardzo udanych. LEGO Centrum sportu w Heartlake 41312 to gratka dla wszystkich młodych sportowców. To wspaniały mały model centrum sportowego, który skutecznie zachęci najmłodszych do uprawiania sportu.

 

Nie ma na co czekać Załóż na ramię torbę sportową i ruszaj na trening wraz z Mią oraz Robertem. LEGO Friends 41312 to gwarancja wspaniałej zabawy na długie godziny. Bądź wspaniała motywacją dla Mii oraz Roberta i nie pozwól im przerwać treningu. Razem dbajcie o kondycję. LEGO 41312 to model, który będzie się prezentował imponująco na każdym regale. Pamiętaj, że zadanie nie będzie jednak wyjątkowo proste – zanim zaczniesz trening, musisz najpierw samodzielnie złożyć zestaw. Na zestaw składają się:

·         2 minilaleczk: Mia i Robert

·         centrum sportu posiada przesuwane drzwi, 2 otwierane szafki, salę gimnastyczną z workiem treningowym i obręczami, bar z sokami oraz blenderem, bieżnię i salę do ćwiczeń z drążkiem i lustrem.

·         W centrum zabawka do rzucania do kosza, bramka futbolowa, stojak na rowery

·         piłki, rachunek, rower, ananas, butelka z wodą, hantle, a także mata do jogi

·         zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat

·         połączen zestaw z zestawem 41313 Basen w Heartlake by mieć jeszcze więcej frajdy

 

Tagi: Klocki LEGO Friends Centrum Sportu w Heartlake 41312, klocki lego 41312, klocki lego centrum sportu, lego 41312, lego centrum sportu,


Podobne produkty