Lego Elves / Klocki LEGO Elves Ratunek z Wioski Goblinów 41185

Klocki LEGO Elves Ratunek z Wioski Goblinów 41185

Nasza cena:
202.49 PLN 224.99 PLN
Cena katalogowa:
271.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Uwolnij elfów z wioski goblinów. Przystąp do zabawy i przeżyj niezapomnianą przygodę. Dopilnuj, aby zakładnicy bezpiecznie opuścili teren lochów osaczony przez goblinów. Tylko uważaj na pułapki. Zaskocz porywaczy i wysadź główną bramę, następnie korzystając z zamieszania zorganizuj ucieczkę.

Nie przejmuj się, przechytrz goblina i nie pozwól dać mu się złapać. Uniknij schwytania w sieć i czym szybciej czmychnij w portal.

LEGO 41185 Ratunek z wioski Goblinów to wspaniały zestaw, który będzie wspaniałym tłem pod liczne scenki pościgu w świecie Elves. LEGO 41185 pozwoli Ci przenieść się w wyjątkowy świat magii i baśni, gdzie elfy oraz gobliny to codzienność.

Nie pozwól, aby ominęła Cię taka przygoda i przystąp do budowy zestawu LEGO Elves 41185 już teraz. To dwie minilaleczki, 3 figurki goblinów oraz budynki pełne ruchomych i wyjątkowych elementów. Wkrocz do świata pełnego przygód. Na zestaw klocki LEGO Zasadzka na Sophie Jones 41185 składają się:

·         2 minilaleczki: Azari i Farrana

·         3 figurki goblinów: Bieblina, Fibblina oraz Smilina, a także figurki pantery Panthary i kameleona Hidee

·         3 budynki w wiosce goblinów: warsztat kryształów, warsztat wyrobu klatek i loch

·         klatka na kołach

·         katapulta w warsztacie

·         liczne akcesoria: lupa, złe instrukcje, kubek, dynamit, topór, mapa, konewka, luneta, słoik na robale, młotek, palenisko, sieć do łapania, gazety, gitara, kurze udko, drewno na opał, klocki mocy ognia i ziemi, dwie truskawki, trzy ziarna zła i dwa kryształy.

·         zestaw dla dzieci w wieku 7-12 lat

Tagi: Klocki LEGO Elves Ratunek z Wioski Goblinów 41185, klocki lego 41185, klocki lego wioska goblinów, lego 41185, lego wioska goblinów,


Podobne produkty