Lego Elves / Klocki LEGO Elves Magiczny Zamek Ragany 41180

Klocki LEGO Elves Magiczny Zamek Ragany 41180

Nasza cena:
295.19 PLN 327.99 PLN
Cena katalogowa:
395.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Przystąp do zabawy i przeżyj niezapomnianą przygodę wraz z Naidą i Airą. Ragana przebywa w swoim zamku, gdzie przygotowuje eliksiry rzucające złe uroki. Trzeba się zakraść niepostrzeżenie i stoczyć pojedynek z Raganą, kiedy się jeszcze tego nie spodziewa. Uważaj. Wiedźma jest niezwykle silna i potrzeba sporo sprytu oraz zręczności, by zamknąć ją w lochu zamku.  

Uważaj na każdy ruch, w zamku znajduje się zapadnia, która może w każdym momencie uwięzić Ciebie w lochu. W zamku roi się od ukrytych przejść oraz tajemnic.Przeżyj ekscytujące przygody i stocz zwycięski pojedynek z Raganą. 

Odzyskaj jajo smoczej księżniczki, Ragana chce je użyć jako składnik eliksiru. Klocki Lego 41180 gwarantują wspaniałą zabawę. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników świata Riverheart.

Lego Magiczny zamek Ragany to zestaw z pięknymi figurkami oraz z barwnym, lec mrocznym zamkiem. Rozłóż Lego 41180 i zacznij zabawę już teraz.

Przenieś się wraz z bohaterami do magicznego świata, gdzie elfy oraz gobliny to codzienność. Rozpraw się ze złą Raganą. Na zestaw klocki LEGO Elves 41180  Magiczny zamek Ragany składają się:

  • minifigurki: Naida, Aira i Ragana
  • liczne akcesoria: Księga Smoków, klepsydra, szczotka do włosów, czarodziejska laska, miska na wodę, zlew, pochodnia, lusterko, specjalne płaszcze i kaptury dla Naidy i Airy, mapa, 4 butelki, 3 czereśnie, 2 klocki z rysunkiem sushi, kubek, mydło, lustro, kocioł, tabliczka czekolady, list oraz przepis na eliksir
  • zamek ma otwierane drzwi, lochy z zapadnią, most, pokój dzienny, sypialnię i łóżko ze skrytką
  • nadrzewne posłanie Jynxa, zamkowe proporce,
  • garderobę Ragany i Jynxa z lustrami i kosmetykami
  • obrotowy tron Ragany
  • wymiary zamku: 38 x 30 x 14 cm; razem 1014 elementów

Tagi: Klocki LEGO Elves Magiczny Zamek Ragany 41180, klocki lego 41180, klocki lego magiczny zamek, klocki lego magiczny zamek regany, lego 41180, lego zamek regany,


Podobne produkty