Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Zielona Płytka Konstrukcyjna 2304

Klocki LEGO Duplo Zielona Płytka Konstrukcyjna 2304

Nasza cena:
43.19 PLN 47.99 PLN
Cena katalogowa:
57.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy domku DUPLO już od dawna marzą o otaczającym budynek trawniku wraz z licznymi drzewami i krzewami. Dzieci pragną, aby mieć przestrzeń do biegania i zabawy, a dorośli pragną mieć trochę przestrzeni, by móc pielęgnować kwiaty. Niestety, zaraz przy wyjściu z domu zaczyna się droga… Pomóż im zrealizować marzenia i ustaw ich domek na pięknym i rozległym trawniku.  LEGO DUPLO Płytka budowlana to wspaniały element, który umożliwi stworzenie wielu niepowtarzalnych układów ogrodowych. To uzupełnienie Twojego kompletu klocków. Koniec z walającymi się po podłodze elementami LEGO DUPLO.

Płytka Budowlana 2304 to gratka dla wszystkich miłośników klocków LEGO. LEGO DUPLO 2304 to zestaw, który można łączyć z kolejnymi i wciąż go rozbudowywać. Będzie wspaniałym tłem pod liczne, wyjątkowe konstrukcje. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i stwórz nowe, wyjątkowe konstrukcje.

Zestaw LEGO DUPLO 2304 skutecznie rozwinie zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne Twojego dziecka. Można go połączyć z praktycznie wszystkimi zestawami LEGO DUPLO.

Rozłóż Lego 2304 i rozpocznij wspaniałą przygodę z klockami LEGO DUPLO. Jedynym co Cię ogranicza, jest Twoja wyobraźnia.

LEGO DUPLO do odmiana klasycznych klocków LEGO dostosowana do małych rączek. Klocki są poręczne i łatwe w łączeniu. To impuls do rozwoju dla Twojego dziecka.

Na zestaw klocki LEGO DUPLO 2304  składają się:

  • zielona płytka pod zabudowę, gotowa na połączenie jej z innymi klockami LEGO DUPLO
  • płytka ma wymiary 38x38 cm

Tagi: Klocki LEGO Duplo Zielona Płytka Konstrukcyjna 2304, klocki lego 2304, klocki lego płytka konstrukcyjna, lego 2304, lego płytka konstrukcyjna,


Podobne produkty