Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Przyjęcie Urodzinowe 10832

Klocki LEGO Duplo Przyjęcie Urodzinowe 10832

Nasza cena:
48.59 PLN 53.99 PLN
Cena katalogowa:
65.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Nareszcie nastąpił dzień, kiedy możesz spędzić wspaniałą chwilę w pobliskim parku. LEGO DUPLO Przyjęcie urodzinowe 10832 to wspaniały zestaw, który zawiera cztery figurki figurki. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy. Rozłóż koc i rozpocznij piknik razem w wiewiórką, a następnie pobiegnij na huśtawkę. To wspaniałe chwile, kiedy można spędzić urodziny na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.  

Nadeszły urodziny, czas celebrować to jedyne w swoim rodzaju święto. Wybierz się razem z babcią do parku i zorganizujcie wyjątkowy piknik. Na imprezę przybył niespodziewany gość – to wiewiórka, która przygląda się wam z drzewa.

Pobaw się z przyjacielem na huśtawce, a następnie spróbujcie pysznego tortu, który przygotowała dla was babcia. Ile tu prezentów, i to wszystko dla Ciebie.

Przyjęcie urodzinowe 10832 to gwarancja wspaniałej zabawy przez długie godziny. Mnogość elementów oraz figurek pozwoli odegrać masę autorskich scenek. Lego Duplo 10832 przyczyni się do rozwoju zdolności konstrukcyjnych Twojego dziecka. Klocki są niezwykle kolorowe oraz poręczne nawet dla małych rączek.

Rozpocznij zabawę z Lego 10832. Na zestaw składają się :

  • 4 figurki: babcia, 2 dzieci, wiewiórka
  • ruchoma huśtawka
  • drzewo do złożenia, gdzie przesiaduje wiewiórka
  • klocki z oznaczeniami prezentów i orzechów dla wiewiórki
  • akcesoria: koc z tkaniny z możliwością rozłożenia, baloniki, ciasto oraz kwiat
  • wymiary huśtawki: 12 x 3 x 3 cm
  • wymiary drzewa: 10 x 6 x6 cm

Tagi: Klocki LEGO Duplo Przyjęcie Urodzinowe 10832, klocki lego 10832, klocki lego przyjęcie urodzinowe, lego 10832, lego duplo przyjęcie urodzinowe,


Podobne produkty