Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Pociąg towarowy Deluxe 10508

Klocki LEGO Duplo Pociąg towarowy Deluxe 10508

Nasza cena:
377.10 PLN 419.00 PLN
Cena katalogowa:
505.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Pracownicy kamieniołomu musieli przerwać pracę, ponieważ nie ma nikogo, kto odbierze ładunek i załaduje go na wagony pociągu. Zastąp chorego maszynistę oraz pracownika dźwigu i uratuj całą sytuację. To od Ciebie zależy, czy mieszkańcy miasteczka będą z czego mieli budować kolejne domy. Pomóż im i dostarcz kamienie na czas.

Steruj wyśmienitym pociągiem, który mknie przez tory z niesamowicie ciężkim ładunkiem.  LEGO DUPLO Pociąg 10508 to wspaniały zestaw, który umożliwi stworzenie wielu niepowtarzalnych układów szynowych. Pociąg posiada przyjazny kształt, Zasiądź za konsolą pociągu, załaduj na wagony kamienie i do dzieła.

LEGO Pociąg 10508 to gratka dla wszystkich miłośników kolei i transportu. 10508 to zestaw de lux składający się z pociągu, ciężarówki, dźwigu oraz kamieniołomów. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny.

Zestaw Duplo 10508 składa się z dużych i poręcznych elementów, które nadają się świetnie nawet dla najmłodszych miłośników klocków LEGO. Na Lego 10508 składają się także trzy estetyczne figurki – pracownika kamieniołomów z łopatą, kierowcy ciężarówki oraz operatora dźwigu.

 

Nie ma czasu do stracenia. Ładunek trzeba dostarczyć jak najszybciej. Ruszaj pociągiem, a następnie wyładuj ładunek za pomocą dźwigu na ciężarówkę i kontynuuj transport.  Zestaw klocków LEGO Duplo 10508 jest wykonany z niezwykłą precyzją oraz starannością o szczegóły. Od lat klocki Duplo to gwarancja jakości.

Uwolnij pokłady kreatywności i stwórz nowe połączenie kolejowe. Rozwijaj zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Na zestaw składa się:

  • 3 figurki
  • kolejka DUPLO, która wydaje efekty dźwiękowe
  • 2 wagony dołączane do kolejki
  • ciężarówka
  • budynek z dźwigiem
  • kamieniołom
  • cała masa segmentów torów
  • światła sygnalizacyjne, pompa paliwowa, owoce, narzędzia, meble, ogrodzenia, puszka z olejem oraz kwiaty

Tagi: Klocki LEGO Duplo Pociąg towarowy Deluxe 10508, klocki lego 10508, lego 10508, lego pociąg, lego pociąg towarowy, pociąg towarowy lego,


Podobne produkty