Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Moje Pierwsze Ciastka 10850

Klocki LEGO Duplo Moje Pierwsze Ciastka 10850

Nasza cena:
16.19 PLN 17.99 PLN
Cena katalogowa:
21.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Wszyscy czekają, na Twoje smakowite babeczki i ciastka. Wśród mieszkańców miasta LEGO już od dawna krążą opowieści o Twoim ponadprzeciętny talencie kulinarnym. Wszyscy aż się oblizują na wieść o Twoich smakołykach.

Zbuduj własne ciastka wg własnej receptury, by każdy spragniony Twoich wypieków mógł się nimi rozkoszować jeszcze dzisiaj.

Klocki Lego 10850 gwarantują wspaniałą zabawę. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników babeczek, wypieków i młodych szefów kuchni. Niezwykle estetyczne klocki pozwolą na zbudowanie jedynych w swoim rodzaju smakołyków. Tutaj każdy czeka na torcik urodzinowy właśnie od Ciebie.

Lego DUPLO Moje pierwsze ciastka 10850 składa się z dwóch ciastek do złożenia, świeczki oraz ozdobnego ciastka. Rozłóż Lego 10850 i zacznij zabawę już teraz.

Stań do konkursu kulinarnego i udowodnij, że nic nie może się równać z wypiekami Twojej produkcji. Niech każdy w okolicy wie, że Twój talent kulinarny to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Zostać młoda mistrzynią kuchni lub mistrzem kuchni i serwuj gościom przepyszne ciastka.

Klocki Lego 10850 to gratka dla wszystkich amatorów pysznych wypieków. Z resztą, kto ich nie lubi. Zestaw DUPLO posiada większe elementy, poręczne i proste w budowie.

Na Zestaw klocki LEGO Moje pierwsze ciastka 10850 składają się:

  • dwa kolorowe i estetyczne ciasta do złożenia, czyli babeczka oraz tort czekoladowy
  • świeczka i ozdobny kwiatek
  • wymiary babeczki: 6 x 6 x 6 cm
  • wymiary tortu urodzinowego: 10 x 6 x 3 cm

 

Tagi: Klocki LEGO Duplo Moje Pierwsze Ciastka 10850, klocki lego 10850, klocki lego ciastka, lego 10850, lego pierwsze ciastka,


Podobne produkty