Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Papuga 10852

Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Papuga 10852

Nasza cena:
17.09 PLN 18.99 PLN
Cena katalogowa:
22.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mała papuga już nie może się doczekać, kiedy wzniesie się w powietrze i wyląduje na gałęzi. Nie ma na co czekać. Zbuduj model zwierzaka przy pomocy dostępnych klocków.

LEGO Duplo Moja Pierwsza Papuga 10852 to bardzo solidny zestaw składający się z klocka głowy papugi, klocków tułowia, skrzydeł.

LEGO Moja Pierwsza Papuga to łatwy do złożenia zestaw przeznaczony dla najmłodszych miłośników klocków LEGO. Jego prostota i wręcz intuicyjna konstrukcja zapewniają wspaniałą rozrywkę dla maluchów. Zestaw jest gwarancją jeszcze lepszej zabawy dla wszystkich młodych miłośników przyrody oraz, w szczególności, ptaków.

Teraz już nie musisz zabierać Twojego dziecka do papugarni, to papugarnia zagości w waszym mieszkaniu lub domu. Niezapomniane wrażenia dla wszystkich młodych ornitologów.

Zestaw Lego 10852 pozwoli najmłodszym na skonstruowanie czerwonej papugi rodem z lasów tropikalnych.

DUPLO LEGO Moja Pierwsza Papuga 10852 nie są skomplikowane. Dzięki temu gwarantują rozrywkę dzieciom w każdym wieku. Tu ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Zestaw Duplo 10852 jest odpowiedni dla najmłodszych, to komplet rozwijający zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Rozłóż Lego 10852 i zacznij zabawę już teraz.

Na zestaw LEGO Duplo Moja Pierwsza Papuga 10852  składają się:

  • prosty w budowie model ptaka
  • papugę można przebudować
  • produkt wygodny dla małych rączek
  • wymiary ptaka: 12 x 11 x 9 cm

Tagi: Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Papuga 10852, klocki lego 10852, klocki lego papuga, lego 10852, lego duplo pierwsza papuga, lego papuga,


Podobne produkty