Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Farma 10617

Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Farma 10617

Nasza cena:
62.09 PLN 68.99 PLN
Cena katalogowa:
83.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz we wtorek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Na farmie zawsze dużo się dzieje i nie ma miejsca na nudę. Z dachu dobiegają odgłosy koguta, a owieczka czeka w stodole na kolejne strzyżenie. Wszystkim trzeba się zająć, tylko kto znajdzie jeszcze czas, aby wydoić krowę?

Klocki DUPLO 10617 są całkowicie bezpieczne i poręczne dla rączek maluchów. DUPLO Moja Pierwsza Farma to połączenie cudownej zabawy i nabywania nowych umiejętności. DUPLO 10617 skutecznie rozwiną zdolności manualne i konstrukcyjne Twojego dziecka.

LEGO DUPLO Moja Pierwsza Farma 10617 to idealna propozycja dla najmłodszych, którzy dopiero co zaczynają swoją wspaniałą przygodę z klockami LEGO.

LEGO DUPLO 10617 zawiera figurki dzieci, zwierząt oraz elementy pozwalające na zbudowanie stodoły oraz wszelkich innych budynków, jakie mogą wystąpić na farmie.

To idealna propozycja dla wszystkich miłośników przyrody, zwierząt, wsi. LEGO 10617 to gwarancja świetnej zabawy. Ten zestaw stanowi wspaniałe tło do wielu odgrywanych scenek, których akcja toczy się na farmie.

Wymiary farmy to 18 cm wysokości, 19 cm szerokości oraz 9 cm głębokości. Zestaw jest poręczny, ale na tyle duży, by nawet najmłodsi mogli sobie poradzić z konstrukcją. Odkryj razem z dzieckiem wspaniały świat zwierząt i życia na wsi. Połączenie z zestawem LEGO DUPLO Mój pierwszy traktor  10615 pozwoli wzbogacić w farmę w jeszcze więcej możliwości i scenariuszy do odegrania.

 

Na zestaw LEGO Pierwsza Farma składają się:

·         2 figurki dzieci LEGO DUPLO, owca, krowa i kura.

·         farma z otwieranymi drzwiami i oknami i żłób

·         3 kolorowe klocki z dekoracjami produktów od poszczególnych zwierząt

Tagi: Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Farma 10617, klocki lego 10617, klocki lego duplo farma, klocki lego farma, lego 10617, lego duplo farma, lego farma,


Podobne produkty