Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Ciężarówka 10818

Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Ciężarówka 10818

Nasza cena:
59.39 PLN 65.99 PLN
Cena katalogowa:
79.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Nie ma na co czekać. Ładunek, który znajduje się przyczepie trzeba dostarczyć jak najszybciej. Żywność może szybko się zepsuć. Ale zaraz, jak one dokładnie się nazywają konkretne produkty?

Na farmie nigdy nie ma czasu na nudę, a hurtownicy już czekają na świeżą żywność. Nie pozwól, aby się po drodze zepsuła. Jedź ostrożnie, ale zbytnio się nie ociągaj.

Zadanie nie należy jednak do najprostszych. Zanim pokierujesz Twoją Pierwszą Ciężarówką z ładunkiem, musisz samodzielnie złożyć zestaw.

LEGO Duplo Moja Pierwsza Ciężarówka 10818 to bardzo solidny zestaw składający się z ciągnika oraz przyczepy przepełnionej ładunkiem. Oznaczenia owoców na klockach pozwolą najmłodszym na naukę nazw owoców.

LEGO Moja Pierwsza Ciężarówka to łatwy do złożenia zestaw. Jest gwarancją jeszcze lepszej zabawy dla wszystkich młodych miłośników wielkich maszyn oraz transportu. Zestaw Lego 10818 posiada na klockach barwne oznaczenia żywności – owoców, sera, chleba, jajek, itd. , co pozwoli najmłodszym na poznanie nazw najbardziej popularnych produktów spożywczych.

DUPLO LEGO Moja Pierwsza Ciężarówka 10818 to gratka dla wszystkich miłośników farmy i transportu. DUPLO 10818 to gwarancja świetnej zabawy na długie godziny.

Zestaw Duplo 10818 jest odpowiedni dla najmłodszych, to komplet rozwijający zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Rozłóż Lego 10818 i zacznij zabawę już teraz.

Na zestaw LEGO Duplo Moja Pierwsza Ciężarówka 10818 składają się:

  • 2 figurki dzieci i figurka kota
  • ciężarówka
  • stragan bazarowy
  • skrzynia do rozładunku oraz 16 klocków z rysunkami produktów spożywczych
  • wymiary ciężarówki: 12 cm wysokości, 23 cm długości i 6 cm szerokości

Tagi: Klocki LEGO Duplo Moja Pierwsza Ciężarówka 10818, klocki lego 10818, klocki lego moja pierwsza ciężarówka, lego 10818,


Podobne produkty