Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Samolot 10849

Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Samolot 10849

Nasza cena:
17.09 PLN 18.99 PLN
Cena katalogowa:
22.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Spojrzałeś w górę i już wiesz, że koniecznie musisz przemierzać przestworza, aby być szczęśliwym. Przestrzeń powietrzna czeka właśnie na Ciebie. Musisz wyruszyć w długą podróż, aby stanąć na odległym lądzie. Po drodze razem z kotem podziwiacie wyjątkowe widoki. Tam w dole, wiele się dzieje, a Wy macie najlepszą perspektywę.

Moje pierwsze klocki DUPLO 10849  to gratka dla wszystkich miłośników klocków LEGO. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i stwórz nowe, wyjątkowe konstrukcje. LEGO DUPLO 10849 to zestaw, który można łączyć z kolejnymi i wciąż go rozbudowywać. Będzie wspaniałym tłem pod liczne, wyjątkowe konstrukcje

Przystąp do zabawy i odbądź wspaniałą podróż w przestworzach. LEGO DUPLO Mój pierwszy samolot 10849 to niesamowicie piękny, niebiesko-granatowy model samolotu wraz ze śmigłem. Z okien widać pilota oraz kota.

Usiądźcie wygodnie za sterami i rozpocznijcie wielką przygodę. Klocki Lego 10849 gwarantują wspaniałą zabawę. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników podróży samolotem.

Rozłóż Lego DUPLO Mój pierwszy samolot i zacznij zabawę już teraz.

Klocki Lego Mój pierwszy samolot potrafią zająć młodych konstruktorów LEGO na długie godziny. Spędź wraz z pilotem i jego kotem długie godziny podczas lotu przez chmury.

Na Zestaw klocki LEGO 10849 składa się:

  • samolot, który trzeba samodzielnie złożyć
  • samolot ma śmigło i klocek z rysunkami postaci
  • zestaw to również łódka lub helikopter
  • wymiary samolotu: 10 x 9 x 7 cm

Tagi: Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Samolot 10849, klocki lego 10849, klocki lego duplo samolot, klocki lego samolot, lego 10849, lego duplo pierwszy samolot,


Podobne produkty