Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Pociąg 10507

Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Pociąg 10507

Nasza cena:
166.49 PLN 184.99 PLN
Cena katalogowa:
223.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy już się niecierpliwią. Ładunek, który znajduje się w wagonach trzeba dostarczyć jak najszybciej. Dodatkowo pociąg zabiera także pasażerów, którzy już są spóźnieni na ważne spotkanie. Ta podróż to wyścig z czasem i walka z nerwami pasażerów.

Będzie jeszcze trudniej, niż się tego spodziewasz. Zanim pokierujesz pociągiem, musisz samodzielnie pokierować ekipą budowlaną i stworzyć połączenie kolejowe. Ułóż tory, zbuduj stację kolejową i ustaw sygnalizator świetlny. Gotowe? Świetnie, teraz pokieruj pociągiem.

LEGO Duplo Mój Pierwszy Pociąg 10507 to bardzo solidny zestaw składający się z lokomotywy, wagonu, kompletu torów, stacji kolejowej oraz figurek. LEGO Mój Pierwszy Pociąg to łatwy do złożenia zestaw, ale posiadający sporo elementów, co gwarantuje dłuuugie godziny spędzone na konstrukcji i budowie. To gwarancja jeszcze lepszej zabawy dla wszystkich młodych miłośników wielkich maszyn parowych. Klocki Lego 10507 posiadają na wspaniałe wzory, które sprawiają, że cały komplet jest niezwykle estetyczny.

DUPLO LEGO Mój Pierwszy Pociąg 10507 to gratka dla wszystkich miłośników kolei. DUPLO 10507to gwarancja świetnej zabawy na długie godziny.

Lego Mój Pierwszy Pociąg 10507 to zestaw odpowiedni dla najmłodszych rozwijający zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Rozłóż Lego 10507 i zacznij zabawę już teraz.

Na zestaw LEGO Duplo Mój Pierwszy Pociąg składają się:

  • 2 figurki: maszynista i dziecko
  • Parowóz, który wydaje realistyczne efekty dźwiękowe
  • wagon pasażerski
  • stacja z kasą i zegarem, pompa, sygnalizator,
  • zestaw to ponad 55 cm torów!!!
  • parowóz ma ok. 10 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości.
  • wagon pasażerski ma ok. 10 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości.
  • stacja kolejowa ma ok. 18 cm wysokości, 19 cm długości i 6 cm szerokości.
  • wymaga baterii: 3xAA. Baterii nie dołączono do zestawu

Tagi: Klocki LEGO Duplo Mój Pierwszy Pociąg 10507, klocki lego 10507, klocki lego duplo pociąg, klocki lego pociąg, lego 10507, lego duplo pociąg, lego mój pierwszy pociąg, lego pociąg,


Podobne produkty