Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Miasteczko 10836

Klocki LEGO Duplo Miasteczko 10836

Nasza cena:
202.49 PLN 224.99 PLN
Cena katalogowa:
271.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Miasteczko Duplo tętni życiem. Mieszkańcy kupują wypieki w pobliskiej piekarni, piekarz nie ma chwili na odpoczynek. Komuś zepsuł się samochód, na szczęście warsztat samochodowy jest tuż za rogiem. Tuż nad warzywniakiem, gdzie znajdziemy mnóstwo przepysznych i świeżych owoców, swoją praktykę prowadzi lekarz. W taką pogodę jak ta nie ma wielu chorych, wszyscy spacerują i cieszą się życiem.

Klocki DUPLO 10836 są całkowicie bezpieczne i poręczne dla rączek maluchów. DUPLO Miasteczko to połączenie cudownej zabawy i nabywania nowych umiejętności. DUPLO 10836 skutecznie rozwiną zdolności manualne i konstrukcyjne Twojego dziecka. Zestaw jest niesamowicie przestrzenny i bogaty w liczne elementy. To aż 5 figurek Duplo mieszkańców i cztery pomieszczenia: warsztat samochodowy, piekarnia, warzywniak oraz gabinet lekarski.

LEGO Miasteczko to idealna propozycja dla najmłodszych, którzy dopiero co zaczynają swoją wspaniałą przygodę z klockami LEGO. Ten zestaw wystarczy najmłodszym na długie godziny zabawy, a gdy dotychczasowe klocki już nie wystarcza, zawsze można dołączyć do niego kolejne komplety DUPLO.

To idealna propozycja dla wszystkich miłośników klocków pragnących odzwierciedlić miasteczko i stworzyć własny, niepowtarzalny i tętniący życiem świat LEGO Duplo. LEGO 10836 to gwarancja świetnej zabawy. Ten zestaw stanowi wspaniałe tło do wielu odgrywanych scenek, których akcja toczy się na centrum miasteczka. Na zestaw składają się:

  • 5 figurek: mechanik, sprzedawca, lekarz, mama i dziecko
  • warsztat z samochodem i platformą, sklep warzywny, gabinet lekarza, piekarnia z otwieranym piecem
  • elementy z rysunkiem precla, jarzyn, ciasta, drzwi piekarnika, tablicy do badania wzroku
  • szyldy piekarni i mechanika
  • akcesoria: wózek inwalidzki, dwie kasy, automat z gumami do żucia, bagietki, kosze z owocami, banany, kwiaty, słupek drogowy oraz dystrybutor paliwa
  • zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 2-5 lat

Tagi: Klocki LEGO Duplo Miasteczko 10836, klocki lego 10836, klocki lego miasteczko, lego 10836, lego duplo miasteczko,


Podobne produkty