Lego Duplo / Klocki LEGO Duplo Duża Farma 10525

Klocki LEGO Duplo Duża Farma 10525

Nasza cena:
197.99 PLN 219.99 PLN
Cena katalogowa:
265.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Farmer oraz jego syn mają ręce pełne roboty. Rano trzeba zebrać jajka, które zniosła kurka oraz wydoić krowy, które teraz pasą się poza zagrodą. Nie możemy też zapominać o przerzuceniu siana. Na szczęście oprócz wideł mamy też do dyspozycji samochód z podnośnikiem. Po wszystkim można już nakarmić konia, który cierpliwie czeka w stajni. Tylko gdzie ten kot, pewnie znowu gdzieś siedzi na dachu.  

LEGO Duplo Duża farma 10525 to bardzo solidny zestaw składający się z domku farmera, bramy wjazdowej z hakiem, stajni oraz samochodu z podnośnikiem. Dodatkowo to figurki Duplo farmera, jego syna i zwierzątek. Pomóż farmerowi w jego codziennej pracy, zacznij budowę zestawu 10525 DUPLO i baw się w najlepsze.

LEGO Duża farma to łatwy do złożenia zestaw. To gwarancja jeszcze lepszej zabawy dla wszystkich młodych miłośników farma, posiada dużo jaskrawych i ciekawych dla oka elementów. Klocki Lego 10525 posiadają dodatkowo liczne akcesoria.

DUPLO 10525 to zestaw, który można łączyć z kolejnymi i wciąż go rozbudowywać tworząc coraz to większą farmę i powiększając swój inwentarz zwierząt. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny. Zestaw Duża farma jest odpowiedni dla najmłodszych, rozwija zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Zacznij przygodę z konstruowaniem zjawiskowej farmy!

Na zestaw składają się:

·         2 figurki: farmer i dziecko

·         koń, cielę, krowa, kura oraz kot

·         stodoła

·         dom farmera z otwieranymi drzwiami i oknem

·         2 krzesła, kwiat

·         stajnia z obrotowym żłobem

·         traktor z podnośnikiem

·         płot

·         widły, żłób

 

Tagi: Klocki LEGO Duplo Duża Farma 10525, klocki lego 10525, klocki lego duża farma, lego 10525, lego duplo duża farma, lego duplo farma, lego farma,


Podobne produkty