Lego Classic / Klocki LEGO Classic Kreatywne Budowanie 10693

Klocki LEGO Classic Kreatywne Budowanie 10693

Nasza cena:
61.19 PLN 67.99 PLN
Cena katalogowa:
81.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Tym razem konstrukcja zestawu z serii LEGO classic będzie wymagać od Ciebie masę kreatywności. Do dyspozycji masz klocki w 20 róznych kolorach oraz dwie pary oczu, aby mogły powstać niespotykane dotąd stworzonka.  Tylko Twoja wyobraźnia Cię teraz ogranicza, z pewnością nie będzie to brak elementów do konstrukcji. LEGO Classic Kreatywne budowanie to wspaniałe pole do popisu dla wszystkich miłośników konstruowania, budowania i burzenia. Poczuj potencjał jaki tkwi w klockach LEGO. Zrealizuj każdy pomysł, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. LEGO Classic Kreatywne budowanie 10693 to gwarancja wspaniałej zabawy na bardzo długie godziny. Zestaw będzie wspaniałym uzupełnieniem klocków, które już posiadasz.  

Do zestawu LEGO 10693 dołączono separator klocków oraz ilustracje modeli, które można zbudować. Pamiętaj, że są to tylko wskazówki i zawsze możesz wyjść poza schemat. Uwolnij swoje pokłady kreatywności i zacznij przygodę z konstruowaniem LEGO Kreatywne budowanie już teraz.  

Tylko od Ciebie zależy jaka budowla ujrzy światło dzienne. Czy będzie to most, zamek, czy może wielki dinozaur?  LEGO Classic 10693 to wspaniały sposób na wyciszenie. Ten zestaw klocków LEGO to gwarancja wspaniałego relaksu.

Na zestaw LEGO Kreatywne budowanie składa się:

·         Masa klocków w 20 różnych kolorach

·         Separator klocków

·         2 zestawy oczu

Tagi: Klocki LEGO Classic Kreatywne Budowanie 10693, klocki lego 10693, klocki lego kreatywne budowanie, lego 10693,


Podobne produkty