Lego Classic / Klocki LEGO Classic Budowanie w Jasnych Kolorach 10694

Klocki LEGO Classic Budowanie w Jasnych Kolorach 10694

Nasza cena:
61.19 PLN 67.99 PLN
Cena katalogowa:
81.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Stwórz niesamowite konstrukcje. Buduj wszystko, co tylko podpowiada Ci Twoja wyobraźnia. LEGO Classic Budowanie w Jasnych Kolorach 10694 to zestaw zawierający klocki w 20 różnych jaskrawych kolorach. Teraz możesz również budować rozmaite stworzenia – w zestawie znajdziesz cztery pary oczu. Jeżeli chwilowo zabraknie Ci pomysłów, nie przejmuje się. Do Lego 10694 dołączono książeczkę z przykładowymi konstrukcjami, która możesz również ściągnąć online.  

LEGO Budowanie w Jasnych Kolorach będzie cudownym uzupełnieniem Twojej dotychczasowej kolekcji. Klocki są na tyle poręczne i wygodne podczas konstrukcji, że umożliwią budowanie nawet najmłodszym zwolennikom klocków LEGO. 

Do zestawu LEGO Classic 10694 dołączono separator klocków oraz ilustracje modeli, które można zbudować. Pamiętaj, że są to tylko wskazówki i zawsze możesz wyjść poza schemat. Uwolnij swoje pokłady kreatywności i zacznij przygodę z konstruowaniem LEGO Budowanie w Jasnych Kolorach już teraz.  

Zaskocz wszystkich wyjątkowymi budowlami własnego autorstwa. LEGO 10694 będzie początkiem niesamowitej przygody w świecie LEGO. LEGO Budowanie w Jasnych Kolorach to gwarancja wspaniałej zabawy na bardzo długi czas. Przystąp do zabawy, a na pewno nie pożałujesz. Niech światło dzienne ujrzą niesamowite konstrukcje utrzymane w jasnej stylistyce.

Na ten zestaw składają się:

·         masa klocków LEGO® w 20 różnorodnych, jasnych barwach

·         4 pary oczu

·         przykładowe pomysły dołączone do zestawu

·         separator klocków

Tagi: Klocki LEGO Classic Budowanie w Jasnych Kolorach 10694, klocki lego 10694, klocki lego pudełko, klocki lego pudełko jaskrawe kolory, lego 10694,


Podobne produkty