Lego City / Klocki LEGO City Pociąg towarowy 60052

Klocki LEGO City Pociąg towarowy 60052

Nasza cena:
575.10 PLN 639.00 PLN
Cena katalogowa:
770.00 PLN
Darmowa dostawa

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Steruj wyśmienitym pociągiem, który mknie przez tory załadowany w najlepsze. Twoim zadaniem jest dopilnowanie, aby towar dotarł w odpowiednie miejsce w wyznaczonym czasie.  LEGO City Pociąg towarowy 60052  to wspaniały zestaw, który umożliwi stworzenie wielu niepowtarzalnych układów pojazdów szynowych. Do pociągu towarowego możesz dołączyć wagon do przewozu bydła oraz 2 wagony towarowe. Zasiądź za konsolą pociągu i ruszaj w trasę. LEGO City Pociąg towarowy to również stacja z podwieszaną suwnicą. Na stacji możesz księgować towary umieszczane w wagonach. A umieścisz je tam przy pomocy wózka widłowego.

Pociąg towarowy 60052 to gratka dla wszystkich miłośników kolei i transportu. To wspaniała gwarancja świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i stwórz nowe połączenie kolejowe. Rozwijaj zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne. Klocki Lego City Pociąg towarowy 60052 cudowne tło pod liczne odgrywane scenki toczące się na wewnątrz pociągu i na stacji.

Zaraz, coś się nie zgadza. Brakuje kilka ton towarów. Usiądź w biurze i na spokojnie uporaj się z papierkową robotą. Rozłóż Pociąg towarowy 60052 i rozpocznij daleką podróż. Na zestaw składają się:

·      4 minifigurki: operator wózka widłowego, maszynista, rolnik i kierowca ciężarówki

·      zasilaną lokomotywa sterowana 8-kanałowym, 7-biegowym pilotem na podczerwień, wyposażona w kabinę maszynisty z konsolą i otwieranymi drzwiami

·      wagon do przewozu bydła i 2 wagony towarowe

·      Ciężarówka z szoferką dla kierowcy

·      Stacja z podwieszaną suwnicę z hakiem

·      biuro z komputerem i kubkiem, wózkiem do bagaży, koszem na śmieci oraz gaśnicą

·      owalny tor z 20 łukowatymi odcinkami torów i 8 prostymi odcinkami

·      wózek widłowy

·      7-biegowy pilot na podczerwień

·      zestaw wymaga baterii: 9xAAA, które nie są dołączone do zestawu

Tagi: Klocki LEGO City Pociąg towarowy 60052, klocki lego pociąg, klocki lego pociąg towarowy, lego 60052, lego pociąg towarowy, pociąg lego,


Podobne produkty