Lego City / Klocki LEGO City Lotnisko - Pokazy Lotnicze 60103

Klocki LEGO City Lotnisko - Pokazy Lotnicze 60103

Nasza cena:
269.99 PLN 299.99 PLN
Cena katalogowa:
361.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy w poniedziałek!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy miasteczka już od dawna czekają na zbliżające się pokazy lotnicze. Na port lotniczy sprowadzono dwa ponaddźwiękowe odrzutowce oraz staromodny, urokliwy samolot śmigłowy. Zasiądź za sterami i rozpocznij widowisko.

LEGO City Lotnisko Pokazy Lotnicze 60103 to wspaniały zestaw, który umożliwi wykonanie wielu niepowtarzalnych akrobacji w przestworzach. Odrzutowce mają ciekawą biało-czerwoną kolorystykę. Staromodna maszyna ze skrzydłami dwupoziomowymi i śmigłem pozwoli przenieść się w czasy z przełomu XIX i XX wieku.

Zaskocz mieszkańców niecodziennymi manewrami w powietrzu, o… chyba pora na beczkę.

LEGO Pokazy Lotnicze 60103 to gratka dla wszystkich miłośników lotnictwa. LEGO City 60103 to zestaw, który gwarantuje masę świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i rozpocznij widowisko. Obniż poziom lotu, zwolnij i podejdź do lądowania, aby umieścić maszynę w hangarze.

Zestaw LEGO 60103 skutecznie rozwinie zdolności konstrukcyjne oraz motoryczne Twojego dziecka. Klocki Lego 60103 to gwarancja wspaniałej zabawy. Będzie cudownym tłem pod liczne odgrywane scenki toczące się w przestworzach. Chwyć za lornetkę i podziwiaj ten powietrzny taniec. Rozłóż Pokazy Lotnicze 60103 i dołącz do zabawy. Na zestaw LEGO 60103 składają się:

·         dwa odrzutowce z otwieranym kokpitem

·         staromodny samolot z obrotowym śmigłem

·         hangar

·         pojazd pracownika lotniska

·         6 minifigurek: 2 pilotów odrzutowców, 2 pilotów dwuskrzydłowca, pracownik lotniska, pracownik techniczny

·         zestaw zawiera 670 klocków

·         instrukcja

Tagi: Klocki LEGO City Lotnisko - Pokazy Lotnicze 60103, klocki lego 60103, klocki lego lotnisko pokazy lotnicze, klocki lego pokazy lotnicze, lego 60103,


Podobne produkty