Lego City / Klocki LEGO City Kaskaderska Terenówka 60146

Klocki LEGO City Kaskaderska Terenówka 60146

Nasza cena:
32.39 PLN 35.99 PLN
Cena katalogowa:
43.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Mieszkańcy miasteczka już od dawna czekają na zbliżające się pokazy kaskaderskie. Arena już pęka w szwach, widzowie zapełnili wszystkie miejsca na widowni. Zapowiada się szczególny pokaz, pełen emocji.

LEGO City Kaskaderska terenówka 60146 to wspaniały zestaw, który umożliwi wykonanie wielu niepowtarzalnych akrobacji na torze oraz skoków w powietrzu. To pojazd, który posiada wielki spojler z tyłu i potężne terenowe opony.  Czy wprawisz widzów w osłupienie swoimi niecodziennymi akrobacjami i zawrotną prędkością? Nie możesz ich zawieść, schowaj strach w kieszeń i pokaż do czego jesteś zdolny.

City Kaskaderska terenówka LEGO to gratka dla wszystkich miłośników wyścigów i wyczynów kaskaderskich. LEGO City 60146 to zestaw, który gwarantuje masę świetnej zabawy na długie godziny. Uwolnij pokłady kreatywności i rozpocznij widowisko.

Zestaw LEGO 60146 pozwoli odegrać wiele autorskich scenek rodem z filmów akcji.

Klocki Lego City 60146 gwarantują wspaniałą zabawę Czy zdołasz ustanowić kolejny rekord długości skoku przez hopki? Rozłóż Lego 60146 i rozpocznij akrobacje.

To poręczny i bardzo estetyczny model, który zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. Nie zwlekaj i zacznij zabawę już teraz. Publika na arenie czeka właśnie na Twoje akrobacje.

Na zestaw klocki LEGO Kaskaderska terenówka 60146 składają się:

  • minifigurka kierowcy kaskaderskiej terenówki
  • model  terenówki posiada wielki spojler z tyłu i terenowe opony
  • zestaw  LEGO odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat
  • kaskaderska terenówka ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości

Tagi: Klocki LEGO City Kaskaderska Terenówka 60146, klocki lego 60146, klocki lego kaskaderska terenówka, klocki lego terenówka, lego 60146, lego terenówka,


Podobne produkty