Lego City / Klocki LEGO City 60097 Plac Miejski

Klocki LEGO City 60097 Plac Miejski

Nasza cena:
593.99 PLN 659.99 PLN
Cena katalogowa:
795.00 PLN
Darmowa dostawa

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Wciel się w dowolną rolę jednego z mieszkańców miasta LEGO.  Zestaw klocków City Plac Miejski 60097 to bardzo złożony zestaw, który będzie stanowić wspaniałe centrum Twojej rozrastającej się metropolii LEGO. To miasto nie zasypia nigdy, cały czas coś się dzieje. Laweta dostarcza właśnie mechanikowi nowy samochód do naprawy, kurier dostarcza właśnie kolejną przesyłkę do sklepu zlokalizowanego przy stacji podmiejskiej kolejki.

LEGO City Plac Miejski 60097 to aż 12 minifigurek oraz liczne pojazdy. Znajdziesz tu tramwaj, ciężarówkę dostawczą, lawetę, rower, skuter, 3 samochody. To prawdziwa mini makieta miasta. Zestaw City Plac Miejski 60097 prezentuje się wyśmienicie na regale, ale przede wszystkim jest wspaniałym tłem pod liczne scenki toczące się w centrum miasta. Wyjdź na spacer na skwer LEGO i rozpocznij budowę zestawu City Plac Miejski.

LEGO Plac Miejski 60097 to gratka dla wszystkich miłośników LEGO kochających różnorodność i morze różnorodnych elementów. Plac Miejski 60097 wciągnie Cię na długo. To gwarancja wspaniałej zabawy. Rozłóż LEGO Plac Miejski 60097  i rozpocznij dzień na miejskim placu już teraz. Na zestaw klocki LEGO City 60097 składają się:

·      12 mini-figurek z różnymi akcesoriami: motorniczy tramwaju, pilot helikoptera, sprzedawczyni w kawiarni, rozwoziciel pizzy, sprzedawczyni samochodów, mechanik, kierowca lawety, sprzedawca hot-dogów, 2 sprzedawców, dziewczyna i chłopiec

·      tramwaj, sklep LEGO®, ciężarówka dostawcza LEGO, helikopter, salon samochodowy, 3 samochody, laweta, rower, skuter do rozwożenia pizzy, przystanek tramwajowy, kawiarnia, stoisko z hot-dogami i kiosk z gazetami

·      2 sale ekspozycyjne z przesuwanymi przezroczystymi drzwiami, 4 koła z aluminiowymi felgami, podnośnik

·      2 manekiny, lampa uliczna

·      pies, precel, 2 kiełbaski, wózek, 4 kubki, klucz, wiadro, myjka do okien i torba

Tagi: Klocki LEGO City 60097 Plac Miejski, klocki lego 60097, klocki lego plac miejski, lego 60097, lego plac miejski,


Podobne produkty