Lego Batman Movie / Klocki LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batman 70909

Klocki LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batman 70909

Nasza cena:
355.49 PLN 394.99 PLN
Cena katalogowa:
476.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Przystąp do zabawy i pomóż Batmanowi ochronić jego kryjówkę przed włamaniem superprzestępców.

Bohater po raz kolejny musi wziąć udział w zaciętym pojedynku. Czy uda Ci się pokonać wspomagającego uchronić jaskinię, która skrywa jego wszystkie sekrety?

Nie ma czasu do stracenie. Bruce Wayne musi szybko przemienić się w Batmana i stanąć do walki. Do dyspozycji masz całą garderobę pełną strojów. Batman używa Batłodzi, z której może cisnąć w przeciwników pociskami z działka sprężynowego.  Superzłoczyńca Pingwin ma solidnie uzbrojony pojazd. Nie daj się zaskoczyć i złap wszystkich popleczników Pingwina.

Klocki Lego 70909 to gwarancja wspaniałej zabawy. To idealna sceneria dla wszystkich miłośników uniwersum DC Comics. Zamknij przestępców w celi i nie pozwól im uciec na zewnątrz. Zadanie nie będzie proste. Mają bombę, która pomoże im rozwalić ściany celi.

Lego Batman the Movie Włamanie do jaskini Batmana  to rozbudowany zestaw, który jest wspaniałą areną walk pomiędzy superbohaterem, a superzłoczyńcami. Pełen figurek i elementów komplet klocków zagwarantuje zabawę na długie godziny.  

Klocki Lego Batman the Movie 70907  pozwolą na odegranie własnych, autorskich scenek. Batman jest niezwykle zwinny i szybki, ale czy to wystarczy, aby uchronić swoją jaskinie przed Pingwinem?

Na Zestaw Klocki Lego Batman the Movie 70907 składają się:

 • 4 minifigurki: Batman™, Pingwin™, Bruce Wayne™ i Alfred Pennyworth™, 2 figurki pingwinich pachołków z robotycznymi ramionami
 • Jaskinia Batmana,
 • Batłódź
 • pojazd Pingwina
 • jaskinia Batmana ma obrotową komorę transformacyjną, podnoszone i obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza i kilkoma ekranami, obrotowe krzesło, podnoszoną platformę, dwie szafki na Batarangi oraz płytkę z logo Batmana™,
 • więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec
 • obrotowa garderoba z 3 różnymi kostiumami
 • Batłódź ma dwa sprężynowe działka na klocki z ukrytym włącznikiem, cztery miotacze klocków i skrzydła nietoperza z tyłu
 • pojazd Pingwina ma ruchomą dźwignię, dwa miotacze klocków, dwie rakiety i obrotowe śmigło
 • 2 Batarangi Batmana i piły mechaniczne pachołków Pingwina
 • płaszcz i nowy pas na broń Batmana (nowość z sezonu wiosennego 2017 r.) urządzenie do oddychania, płetwy, mikrofon, złota maska, futrzany kołnierz, parasol i cylinder Pingwina oraz kieliszek Bruce’a Wayne’a.

Tagi: Klocki LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batman 70909, klocki lego 70909, klocki lego batman w jaskini, klocki lego jaskinia batmana, lego 70909,


Podobne produkty