Lego Batman Movie / Klocki LEGO Batman Movie Pojazd Kroczący 70908

Klocki LEGO Batman Movie Pojazd Kroczący 70908

Nasza cena:
284.39 PLN 315.99 PLN
Cena katalogowa:
381.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Komisarz Grodon, Barbara Gordon oraz Dick Grayson zostali uwięzieni przez superzłoczyńców. A to miało być takie wyjątkowe przyjęcie pożegnalne…Wciel się w Batmana i stań do walki z parą antybohaterów – złowrogimi Jokerem i Poison Ivy.

 

Zestaw LEGO Batman Movie Pojazd kroczący 70908 prezentuje się fantastycznie.

Niesamowity pojazd kroczący Batmana jest wyposażony w potężny miotacz klocków. Jeżeli ten bogaty w detale pojazd kroczący 70908 nie wystarczy, możesz założyć plecak odrzutowy, by jak najszybciej znaleźć się w pobliżu przeciwników.

 

Pojazd z zestawu Batman Movie 70908 może swobodnie ruszać głową oraz rozsuwanym ramieniem. Jeśli zechcesz wyreguluj uszy. LEGO Batman Movie 70908 to mnóstwo elementów z których możesz zbudować liczne, ruchome konstrukcje. Tu ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Dwa pistolety umieszczone na stawach to bardzo precyzyjna broń. Użyj jej, by rozprawić się z Jokerem i by rozciąć winoroślą trującego bluszczu.  

 

Pojazd z LEGO 70908 Pojazd kroczący wykonany jest niezwykle solidnie. To gratka dla wszystkich miłośników uniwersum DC Comics i filmów z Batmanem. Figurka LEGO Pojazd kroczący prezentuje się cudownie na regale. Napawaj się jej widokiem, nawet wtedy, kiedy nie masz czasu na zabawę.

 

LEGO Batman 70908 to dużo wyjątkowych klocków pozwalających na konstrukcję ruchomych konstrukcji. Minifigurka batmana pod maską skrywa specyficzny grymas twarzy. W zestawie aż 6 minifigurek!

 

Na zestaw Batman Movie Pojazd kroczący składają się:

·         6 figurek: Batman, Joker , Poison Ivy , komisarz Gordon , Barbara Gordon oraz Dick Grayson

·         Batbooster z mobilną głową, regulowanymi uszami, kabiną,  2 pistoletami Peg, wyrzutnią klocków, rozsuwanym ramieniem

·         2 Batarangi Batman, karabin Joker a i pistolet komisarza Gordona

·         płaszcz Batmana, uformowany pas, muszka Dick Grayson, spódnica i 2 winorośle trujący bluszcz

·         zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 9+

·         wymiaru pojazdu: ponad 22 cm wysokości, 25 cm szerokości i 27 cm długości z założonymi rękami i ponad 38 cm długości z założonymi rękami

·         potwór trującego bluszczu maj 5 cm wysokości, 11 cm szerokości i 11 cm głębokości

Tagi: Klocki LEGO Batman Movie Pojazd Kroczący 70908, klocki lego 70908, klocki lego batman, lego 70908, lego batman, lego movie batman,


Podobne produkty