Lego Architecture / Klocki LEGO Architecture Wieża Eiffla 21019

Klocki LEGO Architecture Wieża Eiffla 21019

Nasza cena:
107.99 PLN 119.99 PLN
Cena katalogowa:
144.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Zacznij konstrukcję i odtwórz legendarną i jedną z najsłynniejszych w całej Europie budowli – wspaniałą Wieżę Eiffla. Lego Architecture Wieża Eiffla to zestaw składający się z 321 klocków. Ta konstrukcja LEGO będzie się prezentować imponująco na Twoim regale.

Ten niesamowicie dokładnie odwzorowany model budynku przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Bryła dokładnie odzwierciedla współczesny wygląd budynku, który w rzeczywistości mierzy niebagatelne 324 metry. Klocki Lego 21019 gwarantują wspaniałą zabawę i godziny pełne relaksu. To idealna rozrywka dla wszystkich miłośników francuskiej architektury, choć sama wieża została podarowana Francji jako prezent od narodu amerykańskiego.

Do Lego Architecture 21019 dołączona jest piękna broszura zawierająca szczegółowe informacje o projekcie. Rozłóż Lego 21019 i zacznij budowę już teraz.  Klocki Lego Wieża Eiffla potrafią ukoić nawet najbardziej zszargane nerwy i napełnić konstruktora pozytywną energią i spokojem.

Lego Architecture 21019 to część serii Lego Architecture, która w realistyczny sposób odzwierciedla najwspanialsze światowe budowle. Złożony komplet klocków zrobi ogromne wrażenie na Twoich gościach. Nie zwlekaj i zacznij konstrukcję wspaniałej Wieży Eiffla już teraz. Na Zestaw LEGO Architecture 21019 składa się:

·      model prawdziwego zabytku architektury — wieży Eiffla

·      broszura z informacjami o projekcie, architekturze oraz historii wieży (w języku angielskim i francuskim). Inne języki są dostępne do pobrania na LEGO.com/architecture

·      wymiary: ok. 31 cm wysokości, 11 cm szerokości i 11 cm głębokości

Tagi: Klocki LEGO Architecture Wieża Eiffla 21019, klocki lego 21019, klocki lego wieża eiffla, lego 21019, lego wieża eifla,


Podobne produkty