Lego Architecture / Klocki LEGO Architecture Wenecja 21026

Klocki LEGO Architecture Wenecja 21026

Nasza cena:
95.39 PLN 105.99 PLN
Cena katalogowa:
127.00 PLN
Dostawa kurierem już od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę nadamy jutro!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Zacznij konstrukcję i odtwórz legendarną budynki Wenecji. Odwiedź to kipiące romantyzmem miasto i to nawet bez wychodzenia z domu. Lego Architecture Wenecja to zestaw który pozwoli Ci poczuć klimat tego wyjątkowego miasta. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość. Zanim model stanie na Twojej półce i będzie się wyśmienicie prezentować, musisz go najpierw samodzielnie złożyć. Do zestawu LEGO Wenecja dołączono broszurę z informacjami o historii, architekturze oraz z różnymi ciekawostkami.

Ten niesamowicie dokładnie odwzorowany model części miasta przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Do kompletu dołączona jest podstawka odzwierciedlająca rzeki i kanały. Klocki Lego 21026 gwarantują wspaniałą zabawę i godziny pełne relaksu. To idealna rozrywka dla wszystkich miłośników włoskiej architektury.

Lego Architecture 21026 to część serii Lego Architecture, która w realistyczny sposób odzwierciedla najwspanialsze światowe budowle. Złożony komplet klocków zrobi ogromne wrażenie na Twoich gościach. Nie zwlekaj i zacznij konstrukcję wspaniałej Wenecji już teraz. Na Zestaw LEGO Architecture 21026 Wenecja składa się:

·      skrzydlaty lew św. Marka

·      Most Westchnień

·      podstawka z płytkami symbolizującymi rzeki i kanały

·      most Rialto

·      Bazylika św. Marka

·      dzwonnica św. Marka

·      instrukcja składania

·      broszura z informacjami o Wenecji

·      wymiary zestawu: 14 x 23 x 3 cm

Tagi: Klocki LEGO Architecture Wenecja 21026, klocki lego 21026, klocki lego wenecja, lego 21026, lego architecture wenecja, lego wenecja,


Podobne produkty