Lego Architecture / Klocki LEGO Architecture Studio 21050

Klocki LEGO Architecture Studio 21050

Klocki LEGO Architecture Studio 21050

Nasza cena:
521.99 PLN 579.99 PLN
Cena katalogowa:
699.00 PLN
Darmowa dostawa

Produkt chwilowo niedostępny

Jeżeli złożysz zamówienie teraz, paczkę otrzymasz już jutro! Pakujemy z szykością Ninjago!

Wszystkie produkty mamy na magazynie i są dostępne od ręki.
Błyskawiczna przesyłka kurierska teraz tylko 9.99 zł!

Tym razem konstrukcja zestawu z serii LEGO architecture będzie wymagać od Ciebie masę kreatywności. Do dyspozycji masz aż 1210 białych oraz przezroczystych klocków. Tylko Twoja wyobraźnia Cię teraz ogranicza, z pewnością nie będzie to brak elementów do konstrukcji. LEGO architecture Studio 21050 to wspaniałe pole do popisu dla wszystkich miłośników konstruowania, budowania, burzenia i znów… konstruowania.  

Ten zestaw LEGO architecture Studio zapewni Ci masę rozrywki oraz pozwoli na dłuuuugą chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego. Do zestawu LEGO 21050 dołączono podręcznik, który jest po brzegi zapełniony wskazówkami, przydatnymi technikami budowy oraz ćwiczeniami opracowanymi przez wiodące biura projektowe na świecie. Uwolnij swoje pokłady kreatywności i zacznij przygodę z konstruowaniem LEGO Studio już teraz.  

Tylko od Ciebie zależy jaka budowla ujrzy światło dzienne. To Ty panujesz nad klockami, jedyne czego potrzebujesz to ciekawy pomysł i masa cierpliwości. LEGO Studio to wspaniały sposób na wyciszenie. Ten zestaw klocków LEGO to gwarancja wspaniałego relaksu. Jeszcze się zastanawiasz? Zupełnie niepotrzebnie. Zacznij konstrukcję już dziś, z pewnością nie pożałujesz.  

Na zestaw składa się:

·         1210 białych oraz przezroczystych klocków

·         podręcznik z przydatnymi poradami oraz wskazówkami

Tagi: Klocki LEGO Architecture Studio 21050, klocki lego 21050, klocki lego studio, lego 21050, lego studio,


Podobne produkty