Metropolia z klocków - Lego City

Metropolia z klocków – LEGO City.

Czy istnieje coś przyjemniejszego jest ciągła rozbudowa własnego miasteczka Lego rządzącego się własnymi prawami i będącym bardziej lub mniej skrupulatnie oddaną repliką rzeczywistego miasta? 

Ogromna różnorodność.

Lego City już od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na ogromną różnorodność zestawów, pozwalających na wcielenie się praktycznie w każdą specjalizację zawodową. Najmłodsi mogą skutecznie odgrywać rolę strażaka, policjanta lub pracownika straży przybrzeżnej. Oczywiście, na tak skromnym wyborze się nie kończy.

Mania łączenia.

Lego City swoją siłę czerpią głównie z możliwości łączenia poszczególnych zestawów i sprawiania, że miasto Lego City wciąż rośnie i wciąż się rozwija. Zestawy Lego City pozwalają także przeżyć niezapomniane przygody oraz wyjątkowe pościgi. Dostępne w tym segmencie klocków najznakomitsze maszyny, w tym helikoptery oraz samoloty, to gwarancja niecodziennych doznań i długich godzin pełnych rozrywki. 

Budowa, budowa…

Rozłóż Lego City zacznij konstruować miasto przy pomocy cudownych zestawów odzwierciedlających plac budowy. Nie zabraknie tutaj maszyn konstrukcyjnych oraz pracowników budowlanych. Tak jak prawdziwe miasto wciąż się rozbudowuje, tak samo miasto Lego City wciąż poszerza swoje granice. Z tego też powodu ogromną popularnością cieszą się zestawy pozwalające na rozrost miasta, czyli na przykład model dźwigu budowlanego. To bardzo solidny i wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły zestaw Lego City, który prezentuje się doskonale, a mechaniczny system pozwala na dokładne ułożenie klocków.

LEGO City zajezdnia.

Lego City to także potężny model tramwajowej zajezdni, gdzie do ułożenia są tory, sklepik, liczne budynki oraz oczywiście tramwaj. choć większość zestawów Lego City posiada znaczną liczbę klocków i stanowi samodzielny komplet, to istnieją także mniejsze i bardziej poręczne zestawy Lego City, które będą wspaniałym uzupełnieniem już posiadanych klocków.

Zostań konstruktorem i spraw, Lego City wzrastało się w zastraszającym szybkim tempie. Stwórz prawdziwą metropolię i przystąp do zabawy z Lego City już teraz.