LEGO Friends – najpopularniejsze wśród dziewczynek

LEGO Friends – najpopularniejsze wśród dziewczynek.

Lego Friends to chyba najbardziej pożądana wśród dziewczynek seria klocków lego. Dziewczynki na całym świecie pokochały bohaterki zamieszkujące ich małe konstrukcje. Chyba każda z młodych konstruktorek wie, kto to jest Mia, Emma, Oliwia, Stephanie oraz Andrea. Jedna z tych pięciu minifigurek przewija się przez wszystkie zestawy Lego Friends.

Minilaleczka ma znaczenie.

Kupując taki komplet dla dziewczynki warto zwrócić uwagę, którą z bohaterek lubi najbardziej. Niezależnie od kompletu Lego Friends jaki wybierzemy, możemy mieć pewność że bohaterki będą przeżywać niezapomniane przygody i dostarczać ogromnych pokładów rozrywki dla naszych młodych konstruktorek.

Nowości LEGO Friends w parku rozrywki.

Lego Friends nieustannie zaskakuje miłośników coraz to nowszymi kompletami. W tym roku niezwykle ciepłym przyjęciem cieszył się zestaw związane z parkiem rozrywki, gdzie miłośniczki klocków Lego mogły spędzać czas na diabelskim młynie, rollercoasterze lub na karuzeli. Ciekawą nowością była także kosmiczna karuzela LEGO, która składała się w trzech rakietowych siedzisk oraz rozkładanych ramion.

LEGO Friends i jazda konno.

Standardowo już, nie mogło zabraknąć zestawów poruszających tematykę jazdy konnej oraz hodowli koni. Lego Friends dostarczyło komplety przedstawiające przygody przyjaciółek z klubu jeździeckiego. Dziewczynki mogą rozbudowywać własną stadninę koni, a także mają przestrzeń do treningów przed kolejnymi zawodami. Dla małych miłośniczek klocków, które jednocześnie czują ogromną empatię do zwierząt, zaprojektowano specjalny model przyczepy: Lecznica dla koni. Tym razem w rolę weterynarza wcieliła się Sophie. Przyczepa wykonana jest niezwykle solidnie i składa się między innymi z przedziału dla konia.

Uniwersalne klocki, nie tylko dla dziewczynek.

Lego Friends to klocki przeznaczone głównie dla dziewczynek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby tymi kompletami mogli bawić się także chłopcy. Klocki Lego Friends pozwalają na budowę takich przestrzeni jak na przykład kawiarnia, budynek weterynarza, domek na drzewie, salon piękności, scena prób czy dom rodzinny.