Klocki dla najmłodszych. LEGO Duplo!

Klocki dla najmłodszych. LEGO Duplo!

Klocki Lego już od lat są źródłem doskonałej rozrywki, a także upragnionym elementem dekorującym pokój każdego dziecka. Jednak nie wszystkie zaawansowane zestawy nadają się, aby bawili się nimi najmłodsi miłośnicy klocków. Wychodząc na zapotrzebowanie klientów, kultowy producent klocków już lata temu wpadł na pomysł, aby stworzyć serię LEGO stworzoną specjalnie dla najmłodszych, czyli LEGO Duplo. 

Wygodne opakowanie.

LEGO Duplo to segment produktów tego duńskiego producenta klocków, który mimo upływających lat wciąż nie traci na popularności. LEGO Duplo są najczęściej pakowane są poręczne opakowania, często w kształcie wielkich plastikowych klocków. To niezwykły atut pozwalający zachować porządek podczas zabawy i mieć pewność, że klocki nie będą się gubić.

Nauka podczas zabawy.

LEGO Duplo to klocki o większych gabarytach oraz łączeniach niż tradycyjne zestawy, dlatego umożliwiają zabawę nawet najmłodszym, dla których klocki o zwykłych rozmiarach byłyby zbyt trudne do ułożenia i potrafiłyby najzwyczajniej wyprowadzić dziecko z równowagi. LEGO Duplo charakteryzują się jaskrawymi kolorami, a także klockami z nadrukowanymi literkami oraz cyferkami, co skutecznie pozwala na naukę liczenia lub pisania podczas zabawy. Kultowy już producent klocków zadbał o to, by klocki LEGO Duplo łączyły wspaniałą zabawę z łatwo przyswajalną nauką.

Rozwój kreatywności.

Pamiętajmy, że małe dzieci żyją w trochę innym świecie, a ich umysł jest otwarty na wszelkie nowości i niezmiernie ciekawy otaczającego go świata. Młode dziecko posiada wizję świata wolną od oczekiwań dorosłych, co powoduje, że ich konstrukcje mogą przyjmować czasem zaskakujące kształty. Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko mogło swobodnie operować klockami Duplo i budować jedyne w swoim rodzaju konstrukcje, to zadbaj, aby nigdy nie zabrakło klocków Duplo w jego kolekcji. Klocki LEGO Duplo skonstruowane są w ten sposób, że kupując kolejne zestawy, można je łączyć ze sobą i zachowując pewność, że klocki będą pasować do siebie. Bardziej egzotyczne zestawy będą wyjątkowym uzupełnieniem posiadanej już kolekcji.

Klocki dla podróżników.

Dla małych podróżników Polecamy szczególnie zestawy z serii LEGO Duplo Dżungla oraz LEGO Duplo Arktyka. To gratka dla wszystkich miłośników odległych zakątków oraz egzotycznej fauny i flory. Pozwól, by Twoje dziecko przeżywało przygody w odległych zakątkach i podaruj mu wyjątkowe LEGO Duplo.